ONZE KLEDINGSPONSOR

FYSIOTHERAPIE

 

ENTERTAINMENT

Logo TUF

van de Wetering diensten

van de wetering

bcn logo-180x150

SPONSORING

Binnen SVV is sinds kort een nieuwe sponsorcommissie actief. Wilt u ruim 200.000 bezoekers per jaar bereiken via onze site?  

Kijk hier.

WIE IS ONLINE?

We hebben 58 gasten online

Vrienden van SVV



COMPETITIE-INDELING 2016-2017 Afdrukken
De competitie-indeling seizoen 2016-2017 is bekend.
Inmiddels is voor de jeugdteams (B-categorie) een nieuwe competitie-indeling vastgesteld.
Zie artikel op de home-page.


4   SVV za is ingedeeld bij:   12   SVV zo is ingedeeld bij:   6     SVV 2 is ingedeeld bij:
    KNVB 4e klasse D (A-cat.)       KNVB 4e klasse B (A-cat.)       Res. 3e klasse G (A-cat.) 
1   DVO"32     HWD     HWD 2
2   CION     Coal   12    GLZ Delfshaven 3
3   DVC   3   Toofan     BZC/Zuiderpark 2
5   AGE-GGK     Blankenburg     Excelsior"20 5
6   DHC
    WIK     AGE-GGK 2
7   MSV"71   6   HDV     Victoria"04 2
8   GLZ Delfshaven     Escamp hsv     Hekelingen 2
9   PPSC     Wanica Star     MSV"71 2
10   Quintus     Madestein   10   VFC 3
11   Semper Altius   10   Victoria"04   11   Kocatepe 2
12   VOB   11   Steeds Hooger        
13   Wanica Star   13   Pretoria R.        
14   Concordia                
                     
    SVV 3 is ingedeeld bij:        SVV 4 is ingedeeld bij:     JO17-1 is ingedeeld bij: 
    Reserve 4e klasse 6       Reserve 5e klasse 7       1e klasse 09 (A-cat.)
    GLZ Delfshaven 4       Kocatepe 7     Olympia JO17-1
    CKC 4       Steeds Hooger 3     Leonidas JO17-1
    Maasstad Tediro 2       GLZ Delfshaven 5     XerxesDZB JO17-2
    ONA 4       Zwarte Pijl 1     Spirit JO17-1
    Antibarbari 5       Antibarbari 8     Excelsior"20 JO17-1
    Blijdorp 4       VOC 8     CKC JO17-1
    VOC 6       NOCKralingen 3     FC Oudewater JO17-1
    XerxesDZB 3       Victoria"04 3     Schoonhoven JO17-1
    Steeds Hooger 2       AGE-GGK 4   10   Zwervers, cvv JO17-1
    AGE-GGK 3       Aeolus 1   11   Zoetermeer JO17-1
    Kethel Spaland 3       Kethel Spaland 4   12   Berkel JO17-1
                     
  JO15-1 is ingedeeld bij:       JO15-2 is ingedeeld bij:     JO13-1 is ingedeeld bij: 
    1e klasse 08 (A-cat.)       Zwal.jeugdbeker Gr. 3 05       Hoofdklasse D (A-cat.) 
  Spartaan"20 JO15-3       MVV"27 JO15-2     Excelsior M. JO13-1 
  Charlois JO15-1G       Kethel Spaland JO15-2     Verburch JO13-1 
  Feyenoord (AV) JO15-2       Victoria"04 JO15-2     GSC ESDO JO13-1 
  Kocatepe JO15-1       SCO"63 JO15-1     LYRA JO13-1 
  Brielle JO15-1       Excelsior"20 JO15-2     Den Hoorn JO13-1 
  Spijkenisse JO15-2       Zestienhoven JO15-2     's-Gravenzande JO13-1 
  Poortugaal JO15-1             Concordia JO13-1 
  MVV"27 JO15-1             RKDEO JO13-1 
10   Rozenburg JO15-1           10    Westlandia JO13-1 
11   Zuidland JO15-1           11    Spartaan"20 JO13-2 
12   DRL JO15-1           12    VELO JO13-1 
                     
    JO13-2 is ingedeeld bij:        JO11-1 is ingedeeld bij:        JO11-2 is ingedeeld bij: 
    Zwal.jeugdbeker Gr. 2 16       Zwal. jeugdbeker Gr. 1 06       Zwal.jeugdbeker Gr. 3 14
    PPSC JO13-1       VFC JO11-1       CWO JO11-1
    VFC JO13-2       Excelsior M. JO11-1       Excelsior M. JO11-3
    CWO JO13-1       Victoria"04 JO11-1       Rhoon JO11-3
    Excelsior M. JO13-2       Zwaluwen JO11-1       Kethel Spaland JO11-2
    Zwaluwen JO13-2       Maense JO11-1       Victoria"04 JO11-2
    Victoria"04 JO13-1       Westlandia JO11-1       Excelsior"20 JO11-3
    Excelsior"20 JO13-2       LYRA JO11-1       Spijkenisse JO11-6
                     
    JO11-3 is ingedeeld bij:       JO9-1 is ingedeeld bij:       JO9-2 is ingedeeld bij:
    Zwal. jeugdbeker Gr. 5 01       Zwal. jeugdbeker Gr. 4 05       Zwal. jeugdbeker Gr. 4 13
    CWO JO11-2       CWO JO9-1       Oude Maas JO9-3
    VFC JO11-5       VFC JO9-3       Smitshoek JO9-4
    Hermes DVS JO11-2       Kethel Spaland JO9-2       Rhoon JO9-3
    Zwaluwen JO11-4       Victoria"04 JO9-2       Rijnm./Hgvl.Sp. JO9-1
    GLZ Delfshaven JO11-2       GLZ Delfshaven JO9-1       Spartaan"20 JO9-5
    JHR JO11-4       Excelsior"20 JO9-3       Botlek JO9-2
    Excelsior"20 JO11-4       Maense JO9-3       Spijkenisse JO9-4
                     
    JO9-3 is ingedeeld bij:       JO7-1 is ingedeeld bij:       MO17-1 is ingedeeld bij:  
    Zwal. jeugdbeker Gr. 9 04       Najaarscomp. 1e klasse 4       Zwal. jeugdbeker Gr. 1 06  
    Pernis JO9-1       GDA JO7-1       Pernis MO17-1  
    BZC/Zuiderpark JO9-2       RKAVV JO7-1       Barendrecht MO17-1  
    Rhoon JO9-7       PGS/VOGEL JO7-1        Binnenmaas MO17-1 
    Spartaan"20 JO9-9       SVH JO7-1        Smitshoek MO17-1 
    Blijdorp JO9-6       Die Haghe JO7-1        Zwaluwen MO17-1 
    Maense JO9-4       ODB JO7-1       VDL MO17-1  
    Spartaan"20 JO9-13        GSC ESDO JO7-1         
            Quick Steps JO7-1         
            Hercules JO7-1         
            Escamp hsv JO7-1         
                     
                     
 

Volgende wedstrijd

SVV 1 (zo)

Beslissingswedstrijd
Ongeslagen Kampioen
van Nederland

Datum, tijd en waar
VOLGT NOG. 
SVV 1 (zo) - Twello 1
 

Hoofdsponsors SVV

Duocar met 2 woorden




 

BEZORGREE.NL

bezorgree

ING

ing logo rgb a1

Links

Volg SVV op facebook

Volg SVV op linkedin

Volg SVV op Twitter

SVV Schiedam Marketing